Publikováno

Děkujeme vám za důvěru

S koncem dalšího roku bychom vám chtěli poděkovat za důvěru, kterou do nás vkládáte. V rámci projektu Karolíny Wiaczkové bylo i letos poskytnuto poradenství mnoha obětem trestných činů a jejich blízkým. Soudě dle zpětných vazeb klientů a účastníků realizovaných besed a školení nepřišla naše činnost vniveč.

V rámci mediací se činili Tomáš s Janou. Věříme, že jsme vám, našim klientům, pomohli obnovit ztracenou důvěru, vysvětlit nedorozumění vzniklá z dlouhodobých konfliktů. Mediace nevede vždy ke šťastným a pohádkovým koncům. Ale je jednou z možností, jak pracovat s nabouranými vztahy. My budeme rádi, když ji budete i nadále využívat.

Díky spolupracujícím městům (Karviná, Třinec, Ostrava) jsme odvedli spoustu případových konferencí, s dětmi, s rodiči. Často jsou to těžké a smutné příběhy, tak se snažíme vnést do nich trochu světla právě v rámci případovek.

Pomyslnou třešničkou na dortu je pro nás stále lektorování vlastních vzdělávacích programů. Užili jsme si to, děkujeme a těšíme se na shledanou u našich kurzů pro rok 2023