Publikováno

Mediační výcvik Ostrava 2024 – ohlédnutí

Vrchol sezóny, pro nás kurz Mediační výcvik v Ostravě, už v dubnu :-). Kratší vzdělávací akce nabízíme celoročně, ale kurz Komplexní mediační 100hodinový výcvik jen jeden ročně. Právě jsme dokončili výcvik s výjimečnými lidmi, kteří na sobě poctivě pracovali, osvojili si mediační techniky i „etiku a osobnostní nastavení“, kterou považujeme pro tuto práci za úplně stěžejní. Je za nimi kus práce a je to znát na jejich rapidně se zlepšujících výkonech. Děkujeme za vaše nasazení, opravdovost a lidskost, bylo nám ctí uvést vás do světa mediace v naší domovské Ostravě.

Reference k našemu kurzu Mediační výcvik:

Martina: „Děkuji za neskutečných 100 hodin mediačního výcviku. Profesionální přístup snoubený s příjemnou atmosférou, podpora při intenzivních nácvicích šla ruku v ruce s kvalitní a citlivou zpětnou vazbou. Tandem Jany a Tomáše je vyváženě laděný, profesionální… Děkuji.

Zuzana: „Výcvik v mediaci všem, co o něm uvažují vřele doporučuji absolvovat pod Vaší dohodou. Úžasní lektoři Tomáš a Jana. Profesionalita, podpora, praktický nácvik. Děkuji moc!

Soňa: „Zkušenost s Mediačním výcvikem. Mohu jen doporučit. Profesionalita, partnerství, zápal.

Připojujeme fotky, ze kterých snad dýchne, jak byl kurz Mediační výcvik intenzivní – nácviky plné emocí, pracovalo se i o přestávkách, doznívaly silné reálné příběhy. No a závěrečný zkouškový blok našeho kurzu mediace? Napětí při losování pořadí z helmy, špičkové výkony při předvedení mediace, překvapení od účastníků lektorům, oslava, dojetí, hrdost, úleva, vše dohromady.

Pro ostatní, kteří svůj sen o tom, že se budou věnovat mediaci ještě odkládají. Naše Vaše dohoda, Jana Záchová, Tomáš Zmija a Karolína Wiaczková už pro vás makají na přípravě kurzu Mediační výcvik v Ostravě v roce 2025.